نظارت گستر هوشمند ,

اتاقهای سرور ویژه Special server rooms
اتاقهای سرور ویژه Special server rooms
توضیحات بیشتر
شبکه های کامپیوتری         Computer Networks
شبکه های کامپیوتری Computer Networks
توضیحات بیشتر
اجرای فیبر نوری
اجرای فیبر نوری
توضیحات بیشتر
دوربین های امنیتی گردون
دوربین های امنیتی گردون
توضیحات بیشتر
دوربین مداربسته                                                                                  CCTV
دوربین مداربسته CCTV
توضیحات بیشتر
 لینکهای وایرلس   Wireless links
لینکهای وایرلس Wireless links
توضیحات بیشتر
کنترل دسترسی  Access Control
کنترل دسترسی Access Control
توضیحات بیشتر
الکترونیک
الکترونیک
توضیحات بیشتر
بعدی
آشنایی با توصیه‌های ایمنی برای سفر آشنایی با توصیه‌های ایمنی برای سفر
استفاده از حفاظ و قفل‌های مناسب، نصب دزدگیرهای سیمی یا سنسوری ارزان قیمت در روی دیوارها و در ورودی درب‌ها، محفوظ کردن ورودی کانال کولرها از جمله اصول ایمنی پیش از شروع تعطیلات توصیه شده است.

چنان‌چه از آژیر خطر استفاده می‌کنید، محل نصب آن را طوری انتخاب کنید که سارقان نتوانند آن را به سهولت تشخیص دهند و یا چنان چه در مجاورت یا پشت خانه ملک مخروبه‌ای وجود دارد، دیوارهای مجاور را با آهن و بتن محکم و غیرقابل نفوذ کنید.
همچنین توصیه شده، اشیا و اوراق بهادار و وجه نقد را در موقع ترک منزل در منزل نگذاشته و محل نگهداری جواهرات و اشیا ارزشمند را به میهمانان یا فامیلی که اطمینان کافی به او ندارید، نشان ندهید و برای نگهداری اشیا قیمتی از صندوق‌های امانات بانک‌ها استفاده شود.
جمعه هشتم دی ۹۶
ویژگی های نگهبان محله ویژگی های نگهبان محله نگهبان محله بایونیفرم مخصوص در هنگام انجام وظیفه کاملاً مشخص و از دیگران متمایز می باشد ...
گزینش ازبین افراد صالح و برخوردار از حسن خلق و سلامت جسمی و روانی که اطمینان خاطر لازم و امنیت بیشتر برای شهروندان را تامین نماید .
از آنجایی که انجام وظیفه نگهبانان محلات، با برخورداری از پشتیبانی واحدهای مختلف پلیس صورت می گیرد، در نتیجه اموال، منازل مسکونی، تجاری، صنعتی، خودروها و غیره، در محدوده حفاظتی از هر گونه تعرضی مصون و آرامش و آسایش اهالی تأمین خواهد گردید.
کاهش جرم وسرقت در محدوده استقرار نگهبان محله و افزایش ضریب امنیت
سه شنبه پنجم دی ۹۶
راه های افزایش امنیت در محیطهای مجازی راه های افزایش امنیت در محیطهای مجازی درحال حاضررایانش ابری بهدلیل کاهش هزینه ها انعطاف پذیری و قابلیت توسعه بالا یکی از جذابترین فناوریهای روزدنیا محسوب میشود درحال حاضر حفاظت ازکارکرد ابردراینترنت یک چالش بزرگ محسوب میشود دریان میان امنیت اطلاعات و حفظ حریم خصوصی کاربران درفضای ابربسیارضروری و بحرانی است هدف ازین تحقیق معرفی مجازی سازی به عنوان یکی از موثرترین راهکارهای افزایش امنیت دررایانش ابری است دراین فناوری از سیستم عامل میان افزار یا نرم افزار واسط و برنامه کاربردی یک کپی عینی گرفته میشود و بصورت پیش ساخته دریک رایانه فیزیکی یا بخشی از یک سرویس دهنده قرار داده میشود به کمک این فناوری می توان امنیت محاسبات ابری را با حفظ یکپارچگی ماشین های مجازی مهمان و زیرساخت اجزای ابر را افزایش داد
پنج شنبه بیست و سوم آذر ۹۶